Astropay Bozdurma

astropay bozdurma

Astropay Bozdurma

Justin kart bir çok ödeme yöntemi için teknolojik çözümler üretmeye devam ediyor. Yine farklı bir kart ile karşınızdayız. Bu seferki kartın adı astropay. Ama genel olarak işlemlerin bütünü ele alındığında asıl konunun astropay bozdurma olacağını fark edeceksiniz. Şimdi biraz sizlere astropay dan bahsedelim. Bildiğiniz gibi paykasa ile bir kerede ödeme yapabiliyorsunuz. Bu ödemeler esnasında müşterilerin talepleri doğrultusunda bir çok işlem ele alındı. Kullanıcıların taleplerini dinledik ve bu kez ön ödemeli kartta bir değişiklik yaptık. Şimdi paykasa aile ödeme yaptıktan sonra o kartı bir daha kullanamıyorduk. İçindeki bakiye bir seferde gidiyordu ve ödemeler net olarak yapılamıyordu. Şimdi 50 euroluk bir ödeme yapacakken 100 euro luk paykasa kullanırsanız para üstü diye nitelendirebileceğimiz geri ödeme alamıyordunuz. Bir çok müşteri bu konuda bize şikayetlerini iletti. Bizde bunları geniş bir çerçevede değerlendirdik. Astropay kart bu taleplerin doğrultusunda oluşturulmuş bir karttır ve astropay bozdurma işlemi de yine yapılabilmektedir. Hemen detaylara geçiyorum. Bir astropay kartta 16 haneli bir kod bulunur kredi kartı gibi, bu kod kartınızın numarasıdır. Bu kartınızın son kullanma tarihi de bulunmaktadır. Ayrıca astropay kartınızın kredi kartı gibi cvv kodu bulunmaktadır. Bu da astropayın güvenlik numarasıdır aynı kredi kartınızda olduğu gibi. Bu kartın bir farklı özelliğinde para birimidir. Paykasa euro para birimiyle kullanılırken astropay dolar para birimiyle kullanılabilmektedir. Bir örnekle daha detaylı anlatacağım. Astropay bir online cüzdan gibidir ve bozdurma yani nakite çevirme özelliği vardır. Örnek veriyorum astropay aldınız ve değeri 100 dolar, bu kart ile alışveriş yapacaksınız fakat internetten alacağınız ürünün değeri 77 dolar. Astropay ile bu alışverişi gerçekleştirirseniz 23 dolar para üstü almış olacaksınız. Aslında astropay kartınızdan sadece 77 dolar eksilmiş olacak. Astropay kartınızın numaraları tarihi ve güvenlik kodu aynı şekilde kalmakta ve devam etmektedir. Şimdi kartınızda 23 dolar kalmışken bu parayı kullanmak istemeyip nakite çevirmek isterseniz astropay bozdurma işlemi yapacaksınız. Astropay bozdurma yine diğer işlemlere benzerlik gösterir. Müşteri temsilcimize astropay bozdurmak istediğinizi belirtip kendi adınıza bir talep oluşturabilirsiniz. Temsilcimiz talebiniz doğrultusunda sizin için bir iş emri oluşturacaktır. Bozdurma işleminiz için sizden astropay kart numaranızı, son kullanma tarihini, ve cvv güvenlik kodunuzu isteyecektir. Kartınızı onayladıktan sonra banka hesap bilgilerinizi isteyecektir. İstediğiniz her banka hesabınıza ödemenizi gerçekleştirebiliyoruz. Banka hesap bilgilerinizi ilettikten sonra anında banka hesabınıza bozdurma işleminin karşılığı yansıtılır. Bu şekilde astropay bozdurma işleminiz başarıyla gerçekleşmiş olur. Daha detaylı bilgi isterseniz kafanıza akılan bir şey olursa bozdurma ekibimize sorularınızı iletebilirsiniz. Bol kazançlar.

Astropay bozdurma hizmetimiz sizlerin isteği üzerine başlatıldı. Bildiğiniz üzere şirketimiz paykasa bozdurma hizmeti vermekteydi. Fakat şuan sizlerin isteği üzerine kendi bünyesinde astropay bozdurma hizmetini de aktif hale getirmiştir. Bizim için önemli olan sizlerin talebidir. Güvenli ve yüksek kur veren site bulmak çok zordur. Bizler yüksek kur farkıyla güvenli olarak astropay bozdurma işlemleri gerçekleştiriyor. Bu yüzden sizler bizim firmamız üzerinden istediğiniz zaman astropay bozdurabilirsiniz. Astropay bozdurma işlemi paykasa bozdurma işlemine biraz benzerlik göstermekte. Astropay bozdururken astropay bilgileriniz arasında astropay kodu, astropay cvv kodu ve astropay son kullanma tarihi olması gerekir. Bu bilgiler olmadan işleminizin gerçekleşemeyeceğini bildirmek isteriz. Sizin kart güvenliğiniz açısından cvv kodu oluşturulmuş ve kredi kartı gibi son kullanma tarihi bulunmakta. Bu bilgiler ile astropay alışverişinizi zaten tamamlıyorsunuz ama bozdurma işleminiz de de aynı prosedürün uygulanacağını unutmayın. Astropay bilgileriniz dahilinde havale alacağınız banka hesap bilgilerinizi müşteri temsilcimize iletmenizi rica edeceğiz. Bu bilgiler le işleminizi başlatmış olacaksınız. Müşteri temsilcimiz astropay bozdurma işleminizi başlatmış ve işleminizi 10 dakika içinde gerçekleştirip belirttiğiniz banka hesabınıza havalenizi yapmış olacaktır. Astropay bozdurma hakkında bilgilendirmemiz bu kadardı. Eğer farklı konularda sorular sormak isterseniz müşteri temsilcimiz 7/24 sizlere destek vermeye hazır.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Müşteri temsilcimize astropay bozdurmak istediğinizi belirtip kendi adınıza bir talep oluşturabilirsiniz. Temsilcimiz talebiniz doğrultusunda sizin için bir iş emri oluşturacaktır.
Author Rating
51star1star1star1star1star